ТВОЯ ПОЇЗДКА ПОЧИНАЄТЬСЯ ТУТ

Веломайстерня у Франківську

Професійне сервісне обслуговування велосипедів – дуже важлива частина нашої роботи. Ми не лише продаємо велосипеди європейських виробників, ми також надаємо послуги повного гарантійного та післягарантійного обслуговування вашого байку

Ви дбаєте про свій велосипед і хочете, щоб він завжди був на ходу, а ми маємо команду професійних веломаханіків, які виконують:

  • сезонне техобслуговування велосипеда (консервація на зиму, підготовка велосипеда до сезону);
  • комплексний ремонт і настройку велосипеда і т.д.
  • складний ремонт велосипеда: ремонт велосипедних вилок і амортизаторів; техобслуговування масляних картриджів, повітряних камер, ремонт велосипедних втулок, каретки і підвіски рами; перепресовка і заміна промпідшипників і т.д.

Всі ці і багато інших робіт проводять наші кваліфіковані веломеханіки з досвідом роботи з різними типами велосипедів. Будьте певні робота буде виконана коректно і в обумовлені терміни. У роботі ми використовуємо тільки фірмовий спеціалізований інструмент і витратні матеріали таких відомих виробників як Park Tool і IceToolz.

Наша веломайстерня працює за попереднім записом. Ми виконуємо повне гарантійне обслуговування велосипедів, які ви придбали в веломагазині proRider. Для отримання послуг які передбачені гарантією, вам необхідно з собою мати документи на велосипед (паспорт і чек).

В разі, якщо ви придбали велосипед не в нашому магазині, але хочете зробити обслуговування або ремонт, ви також без проблем можете звернутися до наших веломеханіків, записатися та прибути в призначений час з чистим велосипедом. Дуже просимо вас звернути увагу на те, що велосипед, який ви хочете обслужити або відремонтувати, повинен бути чистим. 

Повний перелік послуг веломайстерні у Франківську, ціни на ремонт та обслуговування велосипеда, а також домовитись на точний час ви можете написавши нам в Telegram або за телефоном +38 067 67 84 655 і ми допоможемо вам. 

Хочемо звернути вашу увагу:

  • Ми приймаємо на ремонт та обслуговування лише чисті велосипеди. Це не означає, що ви маєте вимити свій байк до блиску, але везти купу бруду на колесах до наших веломеханіків буде зайвим. Наш механік буде засмучений, адже за велосипедом треба стежити і тримати його в чистоті, так і вам буде приємніше катати на ньому.
  • В процесі ремонту майстер може виявити додаткові несправності, або зіткнутися з необхідністю заміни комплектуючих чи деталей. В такому випадку вартість роботи і деталей обов’язково узгоджується з клієнтом в телефонному режимі.
  • Гарантійний ремонт велосипедів здійснюється за наявності гарантійного талону та чеку на його придбання в нашому веломагазині proRider